KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12746310
nr 1274 6310
Blyerts
K A Rydberg, Nakenmodeller, signerad. 32x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:16:51